Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is lett hamis az...

Másnak is lett hamis az eredménye a listening legutolsó részénél?

Figyelt kérdés
Ahol az volt, hogy "She bought the jazz CD in America". Én úgy értettem, hogy Marseilles-ben vette. Amerikai előadó cd-jét vette, először C-t írtam be, aztán B-re átjavítottam a 2. hallgatás után. Még valaki? :D
2009. máj. 7. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is B-t írtam de asszem a javítókulcsban A van...
2009. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt írtam
2009. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen én is Marseilles-t értettem, és b-t írtam, (bár először a-t, de átírtam).
2009. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én C-t írtam be, de a neten a-t találtam. Hát majd holnap fent lesz a hivatalos megoldás, és abból okosabb leszek.

amúgy itt van egy fajta megoldás:

[link]

2009. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vok

Az fn-en én c-t találtam. :D

[link]

2009. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már bánom,hogy átírtam a C-t,mert azt olvastam,hogy a szöveg ez volt :"I bought a CD of Winten Marcellos an American jazz trumpet player called The village. I'm a huge fan, and I've listened to it so many times."


:(

2009. máj. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!