Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a 2F iskolával...

Tapasztalatok a 2F iskolával kapcsolatban? ! Számitástechnikai tanfolyamokat szerveznek.

Figyelt kérdés
Minden érdekel(negatív-pozítiv tapasztalatok).Aki tud valamit kérem írjon.Köszönöm
2009. máj. 6. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
03-04 16:35, Neked! Három évig jártál a 2F-be? Oké! És lefizetted a 3 x 480 ezer forontot is. Merthogy itt azok háborognak, akiknek a 104 oktatási óra került 480 ezerbe, amiért viszont nem kaptak használható tudást. Ezt az anyagot más tanfolyamon 500 /!!!/ órában tanítják meg!
2010. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia. Én beiratkoztam a 2f -hez a szoftverüzemeltetői képzésre. Előtte nézelődtem de nem sok helyen találtam hasonló képzést anyagiakban pedig megegyezett a többi helyen hirdetettekkel így nem ért váratlanul. Utólag vissza gondolva nem érzem felesleges pénzkidobásnak és átverésnek sem mivel hasznos tudást szereztem. Én ha már elkezdtem végig csináltam a vizsgát mert álláskereséskor jól jön egy plusz papír.
2010. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!