Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a 2F iskolával...

Tapasztalatok a 2F iskolával kapcsolatban? ! Számitástechnikai tanfolyamokat szerveznek.

Figyelt kérdés
Minden érdekel(negatív-pozítiv tapasztalatok).Aki tud valamit kérem írjon.Köszönöm
2009. máj. 6. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Drága és nem ér semmit. Legalábbis én ezt hallottam a számítástechnikai és az angol tanfolyamról is. Személyes tapasztalatom nincsen.
2009. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen elég drága,most hallottam róla.Köszi a gyors választ.

Esetleg ha még valakinek van véleménye,tapasztalata várom:)!!!

2009. máj. 6. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Éppen most akartam feltenni ugyanezt a kérdést. Én közönséges átverésnek tartom. A tanfolyam méregdrága és nem ad használható ismeretekt. Először 36 oktatási napról volt szó, majd a 26. előtt szóltak, hogy aki nem akar OKJ-s vizsgát, annak a 26. alkalommal véget ér a tanfolyam. Azt igérték, hogy tudásalapú lesz, vagyis addig nem megyünk távább, amig az előzőt nem tudjuk. Ebből sem lett semmi. Találtam egy olyan könyvet a csomagban /Webtervezés 1./, amit a kezünkben sem fogtunk.

Ha megadod az email cimedet, még többet tudatnék veled.

2009. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!

Az a baj hogy úgy írtok véleményt hogy nincs tapasztalatotok.

Én jártam ebbe a suliba a számtech részére. Volt célom, ami miatt beiratkoztam így nem adtam fel félúton és sikeresen elvégeztem. Már akkor sem volt olcsó de megérte mert sikerült elhelyezkednem vele. Jelenleg egy multinacionális cégnél dolgozok adminisztrátorként.

2010. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én néhány éve végeztem a 2F Iskolánál összesen 2 kurzust. Kedvezménnyel előjegyzést kötöttem a következő szintre, és mondhatom egyáltalán nem bántam meg. A befektetett tőkém megtérült, azóta sokszorosát lerestem meg az itt megszerzett tudással. Weblapokat tervezek, otthoni külön munkákat tudok vállalni. Egyébként az árról annyit, hogy szerintem olcsó húsnak híg a lava.
2010. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szevasztok!

Jómagam 2009. októberben vizsgáztam náluk webtervezőn. Lehet, hogy inkább webprogramozóra kellett volna jelentkezni, de az annyira nem érdekelt. Mindenesetre aki komolyan veszi, annak menni fog.

Ha csak papír kell, akkor sehová se járjatok. Ha tudás kell, akkor pedig tanulni is kell, nem megy a fejedbe magától. Én elméletből és gyakorlatból is jelesre vizsgáztam, pedig az okj-n független vizsgabizottság van, nem a 2f alkalmazottai.

A tanárunk kiváló oktató. A 2f-es vizsgára mindenkitől megkövetelte, hogy legyen kész a saját weblapja. Ez volt aztán a referencia-munkám, ami alapján már a második megbízást kaptam honlapkészítésre. Ha a harmadik is meglesz, akkor már kitermeltem a tanfolyam árát. Nekem MEGÉRTE. R. Péter Sopron

2010. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Sziasztok!

3 évig jártam a 2f suliba és semmi rosszat nem mondhatok, egy olyan szakmát kaptam a kezembe általuk, amiből azóta is megélek és bőségesen visszahozta a tanfolyam árát. Persze nem pottyant az ölembe az eredmény, tanulás és gyakorlás kellett hozzá, de megérte. Csak jót tudok mondani, és biztatni tudok bárkit, aki beiratkozik és érdekli az informatika. Hajrá és legalább annyi sikert kívánok mindenkinek a 2f-nél szerzett tudásból, amennyi nekem volt és van belőle :)

2010. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is 2F-es hallgató voltam, alapfokra jártam. Előtte a számítógépet sem tudtam bekapcsolni. Most már többek közt tudok levelet szerkeszteni, stb. és már fórumokhoz is hozzászólhatok. /Eddig azt sem tudtam, hogy ilyenek léteznek./ Csak azt tudom javasolni, amennyiben jelentkezel tanulj szorgalmasan! Én minden házifeladatot elvégeztem. Örülök, hogy jelentkeztem.


Kellemes napot!

2010. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 11.32-esnek csak annyit: még jó, hogy majd fél millió forintért ennyit megtanítottak. Ezt a tudást /amit leírsz/, meg lehet szerezni 2-3 ezres egy-két tanfolyamal. Nagyon-nagyon keveset tanítanak meg ezért a rengeted pénzért, ez itt a baj! Vagyis: 104 órában próbálják a kezdők fejébe verni azt, amit egy másik iskola 500 órában teszi. Az arányokkal van a baj!
2010. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Az előttem hozzászólónak! Szerintem nem feltétlenül az óraszámon van a hangsúly, mert én láttam már olyat, hogy az általad is említett "sokórás" tanfolyam végén az illető még mindig teljesen bizonytalanul kezelte a gépet. Szerintem a módszer sokkal fontosabb! Mondjuk én a 2F webtervező képzésére járok, de én nagyon örülök annak, hogy elkezdtem. Nagyon élvezem, és ez nagyban köszönhető a tanáromnak és az ő általa használt módszereknek. Ő az egyik legjobb tanár, akivel eddig találkoztam, pedig elhihetitek, jártam pár évet mindenféle suliba :)

Summa summarum, nekem bejön a suli és csak ajánlani tudom mindenkinek!

2010. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!