Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki fizet, illetve kell-e...

Ki fizet, illetve kell-e fizetni a gyakorlatért annak a helynek, ahol a pincértanonc gyakorlatot végez?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik tapasztalat alapján tudnak kérdésemre választ adni. Olyan ne írjon aki pl.: ismerős ismerősétől hallotta, hogy..., vagy szerinte ingyom-bingyom és társai meg hasonlók... Azok tudják akikről beszélek, hogy miről van szó. Egyszóval és magyarul hasoncipőben járó emberektől, pincérektől vagy éppen gyakorlatot végzőktől várok választ. Sürgős lenne, ha van értelme itt így fogalmaznom. Előre is köszönöm.
2011. okt. 26. 01:55
 1/2 anonim válasza:
én gyakorlaton vagyok és mikor megkötöttem az étteremmel a tanuló szerződésemet, bekellet vigyem a bankszála számomat és ők küldik( nekik meg az ipar kamara kifizeti) mindenhónapba a 13.104 forintot
2011. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!