Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szoktak fizetni gyakorlatért?

Szoktak fizetni gyakorlatért?

Figyelt kérdés
Egyetemi gyakorlatként mennék egy fesztiválra dolgozni.Elképzelhető hogy még fizetnének is érte?
2011. máj. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem nem jellemző

megeshet, de ne nagyon számíts rá

inkább úgy állnak hozzá sztem, h "örülj, h vhol gyakorlatozhatsz" :S

2011. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
örülök neki mert ingyen ott lehetek tök jó lesz,de elég csóri vagyok szóval ha kiderülne hogy még pénzt is kapok érte akk. még jobban örülnék
2011. máj. 11. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyetemen ahhoz kapcsolódó részlegen tanulsz, akkor kell fizetni gyakorlatért, ha rendszeresen jársz(munkahely), de egy fesztivál...azt nem tudom.:S
2011. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább az a jellemző, hogy még nekünk kell fizetni. :( Igaz én eü gyakorlatra járok, ott némely kórháznál napidíjat kell fizetni. És örülhetek, hogy ott vagyok...
2011. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnálom utcsó hogy neked ilyen rossz,az azért durva hogy még te fizess azért hogy dolgozhass

hát akkor most már nem is reménykedek benne hogy kapok majd pénzt de mindegy is most úgyis úgy tűnik hogy lesz munkám a nyárra

2011. máj. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!