Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány nap van még a nyáriszünetig?

Hány nap van még a nyáriszünetig?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdődött el a suli, de én akkor is tudni akarom :$ nemtudjátok követi-e ezt valalyik oldal?:)))
2011. okt. 16. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

13 nap az őszi szünetig

67 nap az téli szünetig

171 nap az tavaszi szünetig

243 nap az nyári szünetig


Forrás: www.ementor.hu

2011. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez de jó :D :D :D felvidítottad a napomat :) örülök, hogy valaki már nyári szünetben gondolkodik :P
2011. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már szeptember elsején a nyári szüneten gondolkoztam...:DAmúgy ha a mai napot nem számoljuk bele akkor kevesebb mint 77 nap.Attól függ kinek meddig kell suliba menni.(Egyébként én ezt minden nap szeptember elseje óta lefekvés előtt megszámolom egyesével szünetekkel hétvégékkel együtt.Kicsit beteges nem???):D
2012. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!