Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépészmérnök tanulók vannak itt?

Gépészmérnök tanulók vannak itt?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ez a szakma, most gimis vagyok még van 2 évem hátra,de szeretnék pár kérdést feltenni ezzel kapcsolatban.

Légyszives írjon privát uzenetet aki annak tanul :)


Koszonom :)


2011. okt. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak 1 évig tanultam, de ha olyan a kérdésed, akkor szívesen válaszolok a kezdetekkel kapcsolatban. :)
2011. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gimiből mérnöki pályára... Nehéz lesz... Egy műszaki szakközéppel sokkal jobban jártál volna.
2011. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah tudom,van egy pár ismim aki gimibol ment és nem jelent nekik komoly gondod,még osztondíjás is van kozte,de vele nem találkozok sokat sajnos.
2011. okt. 15. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk jellemzően a gimisek hullottak ki legelőször. Egyetemen már feltételezik (mellesleg joggal), hogy az adott szakirányban vannak már alapvető ismereteid (műszaki pályán ez értelemszerűen nem az alapműveltség része). Pedig ebben a technikai világban indokolt lenne némi minimális műszaki ismeretet is az alapműveltség részének tekinteni.
2011. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt mind értem :) de gimis vagyok nincs mit tenni, tobb ismimnek sikerult nekem is sikerulhet, nem vagyok hulye gyerek. valami elérhetoseged van:
2011. okt. 15. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!