Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mi lesz az idei...

Mit gondoltok mi lesz az idei középszintű magyar érettségi tétel? Mely író/k?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szó lesz benne Radnótiról ugyanis most neki van fodulója....bár attól még nembiztos hogy beleteszik
2009. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is Radnótit mondanám
2009. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Radnóti, Kölcsey sztem, bár a Nyugat évforduló is emelt szinten volt
2009. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

szerintem a VÁLSÁGGAL kapcsolatos lesz egyik tétel

1929-1933 között volt a nagy gazd.világválság

na és hogy ennek milyen hatása volt irodalomra

átfogó irodalmi történelmi poliikai társadalmi elemzés

2009. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Radnótit várok, de ha az lesz amit az utolsó válaszoló írt, én felállok és hazajövök, úgysem tudnék írni semmit erről a témáról. Ugye ezt nem gondoltad komolyan, hogy középszinten ezt beteszik?
2009. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

ennyi erővel a nagy járványokat is beletehetik...pestis,spanyolnátha...


bár amikor összeállították a kérdéssort,talán ez még nem volt aktuális...

2009. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom..reméltem, hogy nem évfordulós..de akkor még szóba jöhet Kazinczy 250 éves évforduló, 150 éve született Benedek Elek..eltudok képzelni érvelésnek egy olyat, hogy a mese hatása a gyerekek fejlődésére (wu ha ha ha)..illetve idén 80 éves Kertész Imre..


de régen volt Arany, Kölcsey, Babits, Tóth Árpád, Pilinszky...


Nincs valakinek ismerőse, aki ismer azokból valakit aki összeállítja az érettségit?:DDD

2009. máj. 1. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a német tanáromnak a barátja bent van az ösezállítók között, de sajnos nem adott ki infót,pedig milyen jó lett volna:D
2009. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

áhh...basszzus!!!pedig jó lett volna ha kiad valami infót!!!!!én nemrég olvastam itt neten az oktatási minisztérium oldalán, hogy sorsolják a feladatokat,, szóval ,hogy nem tudtatosan tesznek bele dolgokat, hanem kisorsolják a könyebb feladatokból is meg a nehezebekből is!!!!Amúgy én is felállok és hazajövök ha ez lesz benne!:)

fúú én nagyon félek a holnaptól, bár még a matek lesz izgalmas!

2009. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!