Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem igazán tudom eldönteni...

Nem igazán tudom eldönteni hogy milegyek! Vagy mégis sikerülne!?

Figyelt kérdés
Már kettő szakmában is voltam, az egyik hűtő és klíma szerelő-berendező szakma de otthagytam. A másik szakács jelenleg ebben vagyok de ez sem az igazi amire számítottam, lehet hogy ezt is abbahagyom. Én észrevettem magamon már jó régen hogy nagyon szeretem maga a zenét, sokfélét meghallgatok, érdekes módon ha jó a ritmusa akkor bármi legyen az! Sokat szerkesztek komplett saját zenéket loop-okkal samples mintákkal ha ráérek, és sokat szoktam hang utómunkákat is végezni egy egy film összeállításhoz ami szerintem nagyon jól sikerül. Már csak az a kérdésem hogy ezek után tud valaki olyan helyet mondnai ahol le lehet tenni valami zeneszerkesztő produceri, hangtechniusi-utómunkás vagy film-utómunkás szakmát? Nekem csak eddíg 10 osztályos végzettségem van, és felnőttképzésben szeretném letenni. Az Adobe Audition tanfolyamot elvégeztem egy-egy hétvégén, kaptam is egy oklevelet na de nem OKJ-s bizonyítványt. Nagyon megvoltak elégedve a munkámmal, mert mondták hogy még tovább tudok ezzel haladni lehetek még jó. Na csak azt nem értem hol lehet elhelyezkedni ezekkel a szakmákkal ha szakmák ezek? Tényleg nagyon rá érzek, és szeretem csinálni a székben ülve akár több óra hosszat vagy napokig ha olyan valamit kreálok. :D Nem tudom hogy mond valakinek valamit ezek: Reason, Pro tools, Cubase, Logic Stúdió ezeket már ismerem... Na de 10 osztáyos végzettséggel el tudok helyeszkedni valahol egy stúdióban? Az angolt alapfokon vágom, mert kellet a hétvégi Adobe Audition tanfolyamon amúgy is. Persze a szülők erőltettek rá hogy kisfiam, tegyél le egy normális szakmát, és ne ilyeneket. De ha egyszer ezt szeretem és ez megy!? Hiába mondom nekik... :(( Mi a szart csináljak hogy meggyőzzem őket? Sokszor is vagyok médiákban, statisztálok, a filmes kamera kezelést is vágom blue-box(film effektezés)meg ezeket. Röviden ennyit erről az egészről. xD Várom a válaszotokat, hogy nektek még is mi a véleményetek!
2011. szept. 30. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vmi zenés-filmes szakember.zenész lennél?
2011. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igen, olyasmi.:) Jól látod! ;) Soundtrack készít filmekhez és mellett komplett zenéket és hangutómunkálatokat reklámokhoz, vagy egyéb kisebb filmekhez, műsorokhoz sorozatokhoz.
2011. okt. 1. 12:27
 3/6 A kérdező kommentje:
És az érdekes hogy nekem megy mert 6 éve csinálom otthon ha unatkzom, igazából saját magamat oktatom már jó éve. xD Csak hát kell valami végzettség, mert végzettség nélkül gondolom nem veszenk fel senkit, ha csak nincs olyan hely ahol azt mondják vigyem a be azokat a munkákat amit eddíg csináltam, és ha jónak látják felvagy véve! :DD
2011. okt. 1. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

örülök ha hasznos volt a válaszom:)

a meggyőzésről meg azt hogy mondd meg nekik hogy a te döntésed lesz hogy mit kezdesz majd magaddal.és hogy ezt szereted.és kész.

2011. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hát köszi szépen!;) Megbeszéltem velük, azt mondták hogy jó rendben, de akkor végezd el a suli melett és ha van már lehetőség bekerülni vele akkor hagyd abba a sulit, vagy menj el valahova addíg dolgozni. Nekem ez a verzió is jó csak nincs sok értelme, de ezt inkább már nem böktem oda nekik, örültem hogy elfogadták és kész. :D
2011. okt. 2. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy segíthettem és annak is hogy örülsz:)
2011. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!