Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megeri gyogypedagogusnak tanulni?

Megeri gyogypedagogusnak tanulni?

Figyelt kérdés
Szomatopedagogia erdekelne, utana lovasterapia. Masoddiploma lenne, levelezon, de nagyon erdekel. Mik az elhelyezkedesi/kereseti lehetosegei? Kerem csak az valaszoljon aki valoban erdekelt a kerdesben.
2011. szept. 19. 14:07
 1/3 anonim válasza:
100%

Én épp most kezdek el egy gyógypedagógiai asszisztens tanfolyamot szept. 28-tól, ami 15 ezer Ft havonta, s 10 hónap a tanfolyam, mivel a sima tanítói diplomámmal csak az előző tanévben sikerült elhelyezkednem, s azóta is melót keresek nyár óta, így azt találtam ki, hogy addig se legyen kieső időm, addig is továbbképzem magam. A minap olvastam egy újságban, hogy manapság egyre nagyobb szükség van gyógypedagógusokra, meg gyógypedagógiai asszisztensekre meg gyermekfelügyelőkre, mivel egyre több a fogyatékkal élő, szinte már-már 31% napjainkban. Úgyhogy szerintem egyre jobban megéri a gyógypedagógia szakirányt választani. Remélem tudtam valamit segíteni.


25/N

2011. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom a valaszt. Igen, en is olvastam, hogy egyre keresettebb, csak en a felvin olvastam, ott meg mindenhova azt irjak. :D Sok sikert neked! Apropo, meg szerencsed, hogy kaptal munkat tanitokent, a tesom is az, o 3 eve hiaba keres, nem talal sehol. Mar gyujti az elutasito leveleket...:(
2011. szept. 22. 15:16
 3/3 anonim válasza:
100%
Azért köszi, bár én sem a teljes tanévet töltöttem ott, hanem csak félévig sajna, mert addig szólt a szerződésem, sajna ez van, de hátha nagyobb sikerrel járok el a gyógypedagógia terén! Tesódnak meg mindent bele, szurkolok neki, hogy sikerüljön melót találnia a szakmában! :)
2011. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!