Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem érkeztek meg a tankönyvek?

Nem érkeztek meg a tankönyvek?

Figyelt kérdés
25-én volt a könyvosztás, akkor nem tudtam elmenni, mert nem tartózkodtam a városban. 1-én csak 3 könyvet kaptam (angol, irodalom szöveggyűjtemény). Tanárnő azt mondta, feladta a rendelést. A tankönyvkiadó viszont nem küldi a könyveket. Pénteken kérdeztem, akkor nemleges választ kaptam. Mit tegyek? Nekem szükségem van a töri könyvre, magyarból is bő egy hét és elkezdjük venni a 4. - es leckét. Könyvtárban nincs példány.
2011. szept. 18. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudnád kölcsönkérni valakitől és a szükséges anyagot lefénymásolni? Én is szoktam ilyet, ha nem érkeznek meg a könyvet ez lehet a legjobb megoldás. Ha már kifizetted gondolom nem akarod egyedül megvenni egy könyvesboltban
2011. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, hha egy 1 hét múlva sem érkeznek meg, visszakérem a pénzt..
2011. szept. 18. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt is lehet? Akkor mindenképp tedd meg és rendezd le magad, egy random könyvesboltban majdnem mindegyik tankönyvet meg lehet venni. De addig is mondom, fénymásold le azt, ami kell.
2011. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!