Használt tankönyvek?!

Figyelt kérdés

Szeretném, ha írnátok nekem 1-2 helyet, ahol tovább tudok adni a használt tankönyveimen. Igazából vatera és hasonló "legombolós" oldaktól szeretném magam megkímélni, ez elvi kérdés. Gondolkodtam antikváriumon is, eddig csak egyet néztem meg, de nem fogom a teljesen használatlan 2db biológia könyvemet, ami 14ezer forint volt 2 ezerért odadni, hogy ők majd négyszer vagy ötször annyiért túladjanak érte. Hasonlóan vagyok rengeteg töri és egyéb könyveimmel. Nagyon vigyáztam a tankönyveimre, sőt sokat nem is használtam, készültem jogra és orvosira is, így rengeteg könyv halmozódott fel. Egyrészt már helyem sincs, másrészt nagyon jól jönne, ha most megtudnék tőlük válni. Tudtok ajánlani esetleg netes oldalakat, amik ingyenesek, vagy konkrét antikváriumokat ajánlani? Olyanokra gondolok, amik azért reális összeget adnának érte, tudom, hogy az antikváriumok mindig kevesebbet adnak és nem is pár száz forinttal szeretném kevesebbért adni, mint az újakat, hanem lényegesen kevesebbért, de azért szinte ingyen, hogy nekik később hasznot hozzon nem fogom becipelni ezt a rengeteg könyvet. Főleg Budapest, esetleg Vác érdekelne. 1-2 oldalra már felraktam a könyveim, sok munka volt minden egyes adatot rögzíteni, de 1 jelentkező se volt rájuk.:( A volt sulimba tuti nem engednék meg, hogy hirdetést tegyek ki, és nem is szívesen mennék vissza. Szeretném, ha több válasz jönne a kérdésemre. Igazából gyakorlatilag a teljes 4éves anyag kötelezőkkel és rengeteg plusz könyvvel megvan, minden tárgyból.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 31. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én iskolák környékére tennék ki olyan telefonszám leszakítós hirdetéseket, hátha úgy felkelti valaki figyelmét.:) Nyomtasd a hirdetést valamilyen neon színű lapra.

18/L

2011. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, ez egy nagyon jó ötlet!:)

Várom a továbbiakat, ha valakinek esetleg még valami eszébe jutna.

2011. máj. 31. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!