Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályterem díszités. Ötletek?

Osztályterem díszités. Ötletek?

Figyelt kérdés

szakközép iskolás 2-os osztály termét hogyan lehetne otthonosabbá tenni...

már van babatablónk, vannak "puskák" , virágok, polcokon kisebb díszek, faliújság stb...

de még mindig olyan üres a terem... valakinek valami ötlete?? :)


2011. szept. 7. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
rajzaitokkal
2011. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi termünk gimiben olyan volt mint az ovi kiscsoport. A fehér falakra színes kartonpapírból kivágott virágokat tettünk egy-egy osztálykirándulós vagy bármilyen közös képpel, a lámpákról pedig szintén kartonból készített madarak lógtak (és ez nem vicc :D)! Mellé vettünk jó színes függönyöket, mert ami alapból járt, csak elkomorított mindenkit, így aztán jobban hasonlított egy lányszobához az egész, mint osztályteremhez! :D ÉN szerettem! ;)
2011. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy volt olyan osztályunk is, akik osztályon belül egymásról rajzoltak portrét, azoknak csináltak színes keretet kartonpapírból és egy falat ez borított be. Ez még kicsit poénosan is hatott. Egyelőre jobb ötletem nincs.
2011. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az osztályunk párszor lépett fel színdarabokban (diákszínpad), amiket mi magunk rendeztünk meg és az ehhez szükséges kellékek némelyike borította a falat :)

+ a gólyanapon készített csapatzászló

+ a szalagavatós cuccok: egy idézet kivágva papírból, "12.b" kis lufikból

+ egy kis karácsonyfa az év minden napján xD

2011. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!