Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ilyet tanulni? Van...

Hol tudnék ilyet tanulni? Van esetleg ilyen oldal?

Figyelt kérdés

Azért írom ide, mert most néztem és az Egészség kategória most teljesen ki van halva.

Olyan 3-4 éves koromban orvos szerettem volna lenni. Mindig néztem az orvosos filmeket (főleg a Vészhelyzetet) és ez megmaradt bennem. De nem leszek orvos mert nem vagyok elég jó tanuló hozzá, és hát nem tudom megérné-e...na de mindegy. Szóval szeretnék valamit tanulni. Például ha egyszer vagyok valahol és találkozok olyan emberrel akinek orvosra van szüksége (akár seb, akár nem) tudjak neki segíteni. Mondjuk engem inkább a vérzős részek érdekelnek, de mást is szívesen megtanulnék csak tudjak segíteni. Nem tudom, hogy hol találhatnék ilyen oldalakat. Olyan érdekelne ahová le vannak írva dolgok és az is, hogy mit kell csinálni. Tudnátok segíteni?

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)

14/L


2011. aug. 29. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szülésznő tényleg jó, de már diploma kell hozzá és nem kevés tudás. Bár nem tudom a kérdező mennyit fog változni.Az is lehet, hogy gimibe színjeles lesz, akkor pedig bőven bepróbálhatja.
2011. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nagyon jókat írtak, biztos lesz, amelyik tetszik közülük. Csak annyit tennék hozzá, hogy ha gimiben jól tanulsz és orvos akarsz lenni, akkor még simán lehetsz.
2011. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!