Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ceruzahegyező, ami nem töri a...

Ceruzahegyező, ami nem töri a hegyet?

Figyelt kérdés

(Azért írtam ide, mert aki tanul annak gondolom több köze van az íróeszközökhöz)

Szóval van elemmel működő automata hegyezőm is, meg sima is de most már mindkettő töri a ceruza hegyét, egyszerűen nem tudom kifaragni őket. Lehet, hogy az is probléma hogy esetleg el van törve a hegy a ceruzában, de az tuti hogy már nem jók ezek a hegyezők. Tudtok olyan márkát, ami nem töri a hegyét, hanem rendesen kifaragja? Tőlem akár mesefigurás is lehet vagy akármilyen csak normális legyen. (ja és üzletnevet is írjatok légyszi, hogy tesco, vagy akármi)


2011. aug. 27. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
túl puha a ceruzád, amit hegyezel, vagy a sok dobálástól összetörött a grafitbetét a ceruza belsejében.
2011. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hozzátenném, hogy H jelű ceruzákat sosem láttam faragás közben eltörni.
2011. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!