Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A beiratkozási lapba ide mit...

A beiratkozási lapba ide mit kell írni?

Figyelt kérdés
Tehát emelt szinten érettségiztem angolból és ennek megfelelően kaptam egy felsőfokú nyelvvizsgát. Az ezt igazoló dokumentum egyben van az érettségivel, aminek ugye van egy sorszáma. Viszont külön kell az egyetemi beiratkozási lapon a nyelvvizsga sorszáma. Ilyen esetben ugyanazt írjam oda?
2011. aug. 24. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
emelt angolért te bizony felsőfokút nem kaphattál.
2011. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanazt a sorszámot írd be (mivel másik nincs).

De én úgy tudom, hogy az emelt érettségi csak középfokú nyelvvizsgát ad. Nekem legalábbis azt írták rá.

2011. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
60% fölött felsőfokút ad, ez holtbiztos.
2011. aug. 24. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer majd csak felkelsz az álmodból.
2011. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, bele számít az is, hogy kéttannyelvű iskolába jártam. De hogy nekem felsőfokú van ide írva az 100% (akárki akármit mond):D
2011. aug. 24. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
emelt szintű érettségiért középfokú nyelvvizsgát adnak, ez a holt biztos. felsőfokút akkor kapsz, ha pl. leérettségizel még valamiből(nekem turizmusból szállodaismeretből, marketingből kellett angol nyelven, egyenként mindegyikből 60 százalékot el kellett érni asszem) és így már megadták a fellsőfokút. Valószínűleg neked is valami ilyesmi van , nem?
2011. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, igazad van, 2 tantárgyból (nálam töri, matek) angolul kellett érettségizni.
2011. aug. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!