Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a gólya start nap (szote)?

Mi az a gólya start nap (szote)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Körbevezetnek, kaptok pólót, elmentek ide-oda, összeismerkedtek a csoportoddal, este buli:) Legalábbis úgy emlékszem nekünk ilyen volt:D
2011. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú, köszi, mert neten semmi infót nem találtam róla! :)

Csak hívtak, hogy mekkora méretű pólót hordok, mert lesz ez nap, csak azt se tudom, hogy mikor... :D

A gólyatáborba sajnos nem tudtam elmenni, mert be volt gipszelve még a lábam, de akkor remélem majd ez a nap kárpótol egy picit. :)


És ez amúgy egésznapos dolog? Vagy csak 1-2 óra, plusz a buli?

2011. aug. 22. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi rémlik, hogy a Dóm előtt fotózkodtunk (csoportonként). De ez már nagyon rég volt, jó ég, 5 éve. :)
2011. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem se most volt:D Még 2009-ben, az is jó régnek tűnik:D

Nem emlékszem már, hogy egész napos-e, de szerintem nem. Meg egyébként sem kötelező jellegű dolog, szóval ha nem tetszik lelépsz:D

Úgy emlékszem, hogy a nagyoktatási épületben voltunk, szétszedtek miket csoportokra (ahogy a suliban is be vagyunk osztva) és minden csoport kapott egy instruktort (felsőbbéves hallgatót). Ő odaadta a pólókat, lehetett tőle kérdezgetni, körbevitt, hogy melyik intézetet hol találjuk. Utána nem emlékszem mi volt:D Estefelé elmentünk egy kocsmába (szintén csoportonként), ahol lehetett ismerkedni a sorstársakkal. Este meg azt hiszem szotéban volt buli.

2011. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!