Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent, milyen lesz az...

Mit jelent, milyen lesz az üzleti gazdaságtan és a hozzá tartozó tanirodai gyakorlat? Miket fogunk tanulni? Milyen tapasztalataitok vannak erről?

Figyelt kérdés

Közgazdasági osztályba járok, tavasszal volt szakirányválasztás. Üzleti gazdaságtant és tanirodai gyakorlatot választottam, plussz matek fakt. Fakton inkább csak gyakorlunk, ha az általános tananyag jól megy, akkor nehezebb példákat fogunk venni, érettségire készülünk stb. A matek annyira nem az erősségem, bár a négyes meg van abból is, de úgy érzem jót tesz majd nekem a fakt, ami heti két plussz órát jelent, főleg, hogy közgazdasággal akarok tovább menni.


Már nagyon várom ezt az egészet, nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz, és már tanulnék is szívesen:D


Szóval, légyszíves írjátok le nekem, hogy milyen az üzleti gazdaságtan, a tanirodai gyakorlat, miket fogunk tanulni, milyen tapasztalataitok van ezekről.

Köszönööm :)


2011. aug. 20. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi üzleti gazdaságtanból számviteli, pénzügyi és marketing alapokat tanultunk, plusz statisztikát. Nem olyan vészes, max a számvitel kicsit bonyolultabb...

Mi tanirodán egy céget alapítottunk, annak voltak különböző osztályai, beszerzés, értékesítés, vezetőség...de lehet, hogy nektek ez máshogy lesz, nem tudom.

2011. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmm:) Jól és érdekes hangzik! Most, hogy ezt elolvastam, még jobban várom már:D

Köszönöm a válaszodat, ment a zöld kéz! :)

2011. aug. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!