Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesélnétek a 7. ről? :D Hogy...

Mesélnétek a 7. ről? :D Hogy mennyire lesz nehéz és ilyesmi. :D Meg melyik tantárgy a legnehezebb stb. :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:50
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem könnyű volt,bár fizikából én egyszer sem nyitottam ki a könyvemet,egy betűt nem tanultam,minden dogánál puskáztam,szóval érdekes lesz majd a 8. :D

A tanárok majd jönni fognak a hü.lye dumával,hogy az évvégi jegy a felvételibe is beleszámít,ha nem tanulsz,akkor nem vesznek fel sehova(fura,van egy ismerősöm,aki világ életében úgy ment suliba,hogy semmire sem tanult,mindent ott tanult meg,mégis a megye legjobb sulijába jár...),stb.

2011. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nyugi, engem olyanokkal ijesztgettek, hogy lehet, hogy lesz egy csomó kettesem meg hármasom (elötte ötös tanuló voltam), aztán simán kitünö lettem év végén. nekem föci és biosz volt a favorit, öszintén, kémiából és fizikából nem emlékszem sokra... 15/L
2011. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem könnyű volt, bár hozzátenném, szinte végigcsaltam az egész évet, merthát a 7. év végi bizonyítvány azért kell a továbbtanuláshoz, szóval egy kis játékon kívüli segítséget igénybe véve egész jól összehoztam az évet. Az más téma, hogy nyolcadikban lyukra futottam ezzel a taktikával, mert az ottani tananyag egyszerűen olyan mértékben felfoghatatlan volt, hogy még puskázni is képtelen voltam
2011. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekünk az osztályfőnökünk azt mondta ez a legnehezebb év azáltalánosban. Igaza is lett, mert én rengeteget rontottamhetedikben, magamhoz képest rossz lett a bizim. Ebben az évben kezdem el a puskázást is. Főleg német órán, mert a tanár dolgozat közben sose figyelt mindig ujságot olvasott.Nem járkált, mint más tanárok szoktak...

A tantárgyakról annyit, hogy én a matekot nagyon utáltam, föleg a kerületet, területet és az egyenlőségeket/egyenlőtlenségeket, de ezek vannak azt hiszem hatodikban is. A fizika nem nehéz csak tanulni kell, sokat.Mondjuk nekünk rossz volt, mert egy héten egy óránk volt igy mindig mindent elfelejtettünk. A kémia miatt nem kell aggódnod, nagyon könnyű, hetedikben csak az alapokat veszitek, nem nehéz én még tanulás nélkül is mindig ötöst kaptam. A fölrajz, pedig ugyanolyan, mit a természetismeret, csak nem tanultok a fákkrol.

2011. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hát a fákkról biztos nem XD (bocsi, off)

amúgy igen, csesztettek minket is felvételivel. de, hogy idén mennyit fognak :( xD

2011. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!