Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig jár egyetemen a rendsze...

Meddig jár egyetemen a rendszeres szoctám?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy az egyetemen nappali tagozatosként ugye nincs életkorbeli megkötés, hogy jár-e a rendszeres szoctám? Tehát pl. majd 25 éves kor után is járhat, ha nappalis vagyok, de mellette pl. részidőben dolgozok stb.? (Sajnos eléggé megcsúsztam egy rossz döntés miatt.)Levelezősként pedig nem jár semmi, ugye?
2011. aug. 17. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nappalin igen jár 25 fölött is. A nappalin van a hangsúly, levelezőn nem jár semmi!!:(

Szoctámot minden félévben meg kell igényelni elég sok papírt kell hozzá összeszedni úgyhogy ha még nem kezdted el a beszerzéseket akkor kezd el minél hamarabb- ez egy jó tanács én emiatt nem kaptam...

Lehet fizetned kell illetékbélyeget ahhoz hogy kapj olyan papírt hogy hányan vagytok bejelentve 1 háztartásba nekem 2000Ft volt. Ezt a postán tudod beszerezni.

A szoc.támos papír elbírálása pontok szerint van ha elérsz egy bizonyos pontot akkor kaphatsz támogatást.

Jah és bárki igényelhet aki akar és nappalis csak mérlegelni kell hogy megéri-e ha tényleg kell neked is fizetni illeték bélyeget.

Remélem segítettem!

2011. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nappalin nincs korhatár. ez a 25 év dolog ez csak a félárvaságra vonatkozik, hogy azután arra már nem kapsz plusszpontot. szóval nem leszel a "kiemelt kategóriában".
2011. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!