Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítsen valaki, hogy kell...

Segítsen valaki, hogy kell kitölteni? Nem értem!

Figyelt kérdés

A középsulis eredmények mellett mi az a szorzó? Amikor más suliba jelentkeztem, ott ilyet nem kellett kitölteni, csak az mégsem indul. Mit kell mivel megszorozni??

Itt a link: [link]

Remélem valaki segít!


2011. aug. 16. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az iskolát. Az én "régi" iskolám amúgy (májusban ballagtam el). Segítőkészek. :)
2011. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Öm, szerintem elég egyértelmű az egész nyomtatvány. A harmadik és negyedik év végi, megfelelő tárgy eredményeket (ami ugye soronként változik, ahol több van, ott aláhúzod, mit írsz be, ahol választott tantárgy van, utána írhatod, mit írsz be).


A kapott jegyeket összeadod. Pl:

Matekból harmadikban 3-as, negyedikben 4-es voltál.

3+4=7

7*1,5=10,5


Ezt megcsinálod minden tárgynál, a végén pedig összeadod a számokat és beírod. Többletpontok (nyelvvizsgák) ha vannak, a lapon fel is van tüntetve, melyik mennyit ér, azokat is add hozzá, hogy meglegyen az összpontszám.


Amúgy ha bizonytalan vagy, hívd fel a sulit, majd elmondják, és inkább rájuk hallgass, mint rám :D. De szerintem így kell kitölteni a nyomtatványt, de inkább hívd fel a sulit, az a biztos.

2011. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondták, hogy azt nem kell kitölteni, majd ők kitöltik nekem. Nagy szerencse^^
2011. aug. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!