Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségik nem egyformák...

Az érettségik nem egyformák minden iskolában?

Figyelt kérdés
Ez most hogy van? Olvastam hogy xy iskolában nehéz yx iskolában pedig könnyű az érettségi?
2011. aug. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az érettségi az egységes, mindenhol ugyanazt írják meg. Esetleg a felkészítés miatt tűnhet nehezebbnek ill. könnyebbnek, vagy pedig segít a tanár, bár ezt kétlem
2011. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szóbeli része is más nehézségű, mert a tanár állítja össze a tételsort.
2011. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szóbeli az tanárfüggő, az írásbeli központi.

Ami érettségit egy erős gimi legerősebb osztályában könnyűnek tartanak, kihívás lehet a szomszédos szakmunkásképzőnek.

2011. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
írásbeli egyforma, a szóbeli más minden tanárnál.
2011. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az előttem szólóknak igaza van De..

"láttam én már éjjeli őrt nappal meghalni"


sokhelyütt "tökvéletlen" rosszul adják össze a pontokat és pár ponttal érdemtelenül gazdagabb lesz a "mikutyánkkölyke".régebben láttam egy honlapot ahol voltak statisztikai adatok a középszintű eredményekről és láss csodát éppenhogy ötösböl rengeteg volt, majdnem ötösböl elenyésző,éppen négyesből marha sok, majdnem négyesből szinte semmi....


bizonyos gimikben meg annyira játszák a keményet hogy külalakra súlyos pontokat vonnak le,meg nézik hogy a mondatvégi .(azaz pont) szabályos pötty e vajon, mertha nem akkor vesszőnek veszik és megy a rosszindulatú levonogatás

2011. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!