Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri előrehozott érettségit...

Megéri előrehozott érettségit tenni?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom mondta hogy előrehozott érettségi előtt két vizsgát is kell tenni. Megéri, vagy inkább várjam meg még azt az egy évet?
2011. aug. 1. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon jó vagy egy tárgyból, és érzed, h tudnál egy nagyon jó érettségit írni, akkor érdemes

utolsó év végén nagyon jól jön, ha kiesik egy-egy tárgy :)

2011. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megéri. Míg most a többi tárgyból minimális szinten kell csak tanulni, addig érettségikor 5 tárgyból kell majd egyszerre sokat tanulni. Ha előrehozottazol, akkor csak 4-ből kell majd sokat, ami mindenképpen jobb hatásfokkal fog menni, mint az 5.
2011. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. Én most 12-ben áldottam az eszem, amiért 11-ben csináltam egy előrehozottat, így 12-ben nem 6-ból, hanem rendes 5-ből kellett csak érettségizni, de az is elég volt
2011. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 11.-ben kettő előrehozottat is csináltam, így 12.-ben csak hárman kellett. Nagyon nagy terhet vett le a vállamról. Szóval ha valamiből jó vagy akkor arra hajts rá és irány az előrehozott ;) Egyébként főleg nyelvekből szoktak, meg matekból előrehozottat, de te tudod miből vagy jó :)
2011. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tizenkettedik őszén én is leérettségiztem két tárgyból - történelem németül, célnyelvi civil - mindkettő ötös lett. Rendes érettségi időszakban nagyon örültem, hogy kettőt letudtam, sokkal könnyebb volt a többire készülni, és hatékonyabb is.
2011. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is örültem, hogy csak 4ből kellett, nem 5ből, sőt, nemcsak márciusban csináltam, hanem októberben is, szintemelőt, mindkettő ötös lett. Könnyebb volt így készülni, nem is beszélve a 4 lyukasóráról hetente. :D
2011. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!