Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy valaki egyetem...

Volt már, hogy valaki egyetem előtt dolgozott egy évet?

Figyelt kérdés
Minden simán ment, viszont idén letolok egy évet egy tescoban, és onnan megyek egyetemre. Kell a pénz. Kicsit félek, hogy kiéget, volt már valaki hasonló helyzetben? Túlélte?
2011. júl. 29. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Három évet dolgoztam előtte, egy hivatalban. Inkább felüdített. Menjcsak komolyabb leszel.
2011. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ennél többet is dolgoztam, szerettem. Nem volt ezen mit túlélni, én gyorséttermeztem, jól elvoltam ott. Utána mentem egyetemre, de mitől is égtem volna ki?
2011. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Most végeztem a Tescoban,ott dolgoztam majdnem egy évig és msot felvettek egyetemre nappalis képzésben. Nem égtem ki,még jobban várom az egyetemi éveket,mint előtte.... vágyok a tanulásra,mert többe takarok,mint egy pénztáros egy multiban:):)

2011. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!