Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri angolt magántanárként...

Megéri angolt magántanárként tanítani?

Figyelt kérdés
Esetleg nyelviskolákban? Mennyire telített a piac?
2011. júl. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé telített. Ráadásul már olyanak is meghírdetik a tanítást, akiknek éppen megvan (vagy meglenne) a középfokújuk, így az angoltanárok nívója is alacsony.
2011. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Legkisebb unokatesóm felesége gyes mellett is tanít, szerinte meg...
2011. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jó tanár vagy úgyis sokan akarnak hozzád járni. Például ahova én járok angol különórákra ő már nem tud több embert elvállalni csak nagyon ritkán. Neki nagyon megéri. Sokkal több bejön neki mint amit egyébként megkeres. De ehhez tényleg jó tanárnak kell lenni.
2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha angoltanár vagy, várunk itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__.. xDD


Az utcán amikor látok hirdetést, hogy valaki angol oktatást vállal, mindig le van tépve az összes telefonszám, pedig nem kevés óradíjat szoktak ráírni...

2011. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az utcán amikor látok hirdetést, hogy valaki angol oktatást vállal, mindig le van tépve az összes telefonszám, pedig nem kevés óradíjat szoktak ráírni..."


- Na, ez bíztató. Amikor én kiraktam egyszer, másnapra az egész hírdetésemet letépték. :) Most már értem, miért... csak biztosan nem mernek telefonálni.

2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D Jóhiszemű vagy, én kiraktam egy hirdetést a bolt előtt, bementem vásárolni, kijöttem, a szemem előtt tépte le Ráómejó a hirdetést, mondtam neki, hogy ne fáradjon a hívással, megmutatom neki miről van szó... csak nézett, hogy mivan :D


Egyébként szerintem igen, ha van idegrendszered nulláról építkezni, ha nincs, akkor versenyfelkészítést vállalj :D

2011. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!