Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a menete a fel lebezésnek...

Mi a menete a fel lebezésnek egyetemre?

Figyelt kérdés
1 ponttal lemaradtam, és szeretnék fellebbezni. Hogyan lehetséges ez? Ez lenne a pótfelvételi? Ha fellebezek és nem sikerül, nem kockáztatom azt a helyet, ahova viszont felvételt nyertem? Köszönöm szépen!
2011. júl. 27. 16:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem fogalmam sem volt, hogy miért hogyan lehet fellebbezni. NEM, igazából fogalmam sincs mennyien vannak úgy, hogy 1 ponttal maradtak le. Most már tisztában vagyok vele, köszönöm szépen. El voltam keseredve, ezt valakitől hallottam, hát gondoltam rákérdezek, hátha!...Az meg nem az én ötletem volt hogy írjak egy szép levelet, tudom, hogy annak nem lenne értelme.
2011. júl. 27. 21:02
 12/15 anonim ***** válasza:
meg fogtok lepődni, de van aki megpróbálja, és van akinek sikerül... tudom, mert láttam ilyet. csak tudni kell teperni, és tudni kell hogy kinél.
2011. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez biztató :) Véleményem szerint érdemes mindent megpróbálni.
2011. júl. 28. 09:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Második voltam.

Csak úgy kíváncsiságból.. leírod majd akkor ide 1-2 hét múlva, hogy mi lett a fellebbezésed eredménye? Tényleg csak kiváncsiságból kérem, és nem rosszindulatból vagy ilyesmi. :)

2011. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát még erősen gondolkodom van-e valami értelme, lehet nem fogok, de ha igen, akkor szívesen leírom:)
2011. júl. 28. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!