Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a menete a fel lebezésnek...

Mi a menete a fel lebezésnek egyetemre?

Figyelt kérdés
1 ponttal lemaradtam, és szeretnék fellebbezni. Hogyan lehetséges ez? Ez lenne a pótfelvételi? Ha fellebezek és nem sikerül, nem kockáztatom azt a helyet, ahova viszont felvételt nyertem? Köszönöm szépen!
2011. júl. 27. 16:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*fellebezés
2011. júl. 27. 17:03
 2/15 A kérdező kommentje:
*fellebbezés bocsánat! Nem ezért nem vettek fel:D
2011. júl. 27. 17:03
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Hívd fel a karod tanulmányi osztályát és elmondanak mindent. Annó az én pontjaimat elszámolták, én is fellebbeztem, előtte felhívtam a TO-t, hogy mi ennek a hivatalos útja. Mindent úgy tettem, ahogy mondták, azóta már el is végeztem az egyetemet:-)
2011. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem, a pótfelvételi nem azonos a fellebbezéssel :)

És pótfelvételit nem is nyújthatsz be, hiszen ahogy olvasom, valamelyik helyre felvételt nyertél már.


Nem tudom, hogy a fellebbezés hogy működik, bennem csak az a kérdés merült fel, hogy milyen indokot akarsz írni fellebbezésre? Rosszul számolták ki a pontjaidat? vagy történt valami egyéb jogsértés?

Mert ha sem egyik, sem másik, akkor nem igazán hiszem, hogy egy ilyen fellebbezés sikeres lehetne. Tudod hányan maradtak le csak 1 ponttal?

2011. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Első gratulálok!:) második: igen, tudom , hogy sokan vannak ezzel így. Nem tudom mi lehet indok, reménykedtem hogy 1 pont is lehet az:) Persze tudom, hogy nevetséges, de a remény hal meg utoljára:p
2011. júl. 27. 17:20
 6/15 anonim válasza:
84%
A sejtszintu anyagcsere hal meg utoljara.
2011. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

szerintem írj annak az egyetemnek a to-jára ahová szeretnél menni egy nagyon szép levelet, hogy támogassák az oktatási hivatalnál a felvételedet. indokokkal.


aztán írj az oktatási hivatalnak is nagyon szép levelet.

2011. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt te sem gondolhatod komolyan. Csak azért nem fognak felvenni, mert 1 ponttal maradtál le. Szted hány ember van, aki egy ponttal maradt le?
2011. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Persze tudom, hogy nevetséges"


- Igen, az. A világ vicce lenne, ha csak azért vennének fel, mert írtál egy szép levelet, míg akiknek szintén uyganannyi pontjuk volt, mindt neked, nem kerülnek be.

2011. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha elszámolták a pontjaidat, akkor fellebbezz.

[link]


Meg ezt is:

[link]



Ha ez úgy működne, hogy jajj lemaradtam egy ponttal, és írnék egy szép, szívhez szóló levelet, akkor mindenkivel kivételezni lehetne ilyen téren. Hogy jó, akkor aki 1 ponttal lemaradt, az még nyerjen felvételt. Aztán azok is fellebbeznének, akik 2 ponttal maradtak le az eredeti ponthatártól, de nekik csak 1 pont kellett volna ahhoz, hogy őket is felvegyék a fellebbezés alapján. Ilyen alapon mind a 140 ezer jelentkezőt fel lehetne venni államira, és majd fizetné az IMF a taníttatásukat + meg lehetne duplázni a tanár és épület állományt az egyetemeknél. : )

2011. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!