Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden kollégiummal kapcsola...

Szegeden kollégiummal kapcsolatban SOS segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Megbolondulok, hogy nem találok semmit. Megtaláltam az általános SZTE tájékoztatót a neten arról, hogy melyik kar hallgatója hova jelentkezhet. Nézem a honlapokat, de egyszerűen sehol nem találok egy normális leírást, arról, hogy hol mennyit kell fizetni és ezért mégis mit kapok. Van ahol leírják, hogy 2-3 meg 4 ágyas szobák vannak, de azt se mindenhol. Árat viszont nem találok sehol és nekem az is fontos tényező lenne. Koleszos ismerősöm nincs, akit ismerek egyetemistát mind albérletben lakik. Valaki tud segíteni?
2011. júl. 25. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az adott karnak a Hök-jénél érdeklődj.
2011. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
általában 9000-10000 ft a koli/hó, de pl Öthalmiban az újban, attól függ, hogy 1 vagy 3 ágyast kérsz
2011. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden kolesz 9000 ft Szegeden.
2011. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen ez az, hogy néztem az öthalmit és tök jó dolgokat írtak róla, csak picit messzebb van az egyetemtől. Máshol viszont nem láttam 1 ágyas szobát. Konkrétan esetleg tudod, hogy mennyivel drágább az 1 ágyas? egyébként én is 10 ezer körül hallottam általában, de nem tudom, hogy ez mondjuk mennyivel megy fel, ha 1 ágyast, vagy 2 ágyast akarok.
2011. júl. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!