Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is fél az egyetemtől?...

Más is fél az egyetemtől? Vagy csak én vagyok ilyen nyomi?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem lesznek barátaim mert nem vagyok egy könnyen barátkozós típus.Félek a sok tanulástól is , a vizsgaidőszaktól ...:( Más hogy van ezzel?
2011. júl. 23. 00:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy örülnék h felvettek ahova mindig is szerettem volna menni, ehelyett szorongással várom a szeptembert :S... félek h mi vár rám...:(
2011. júl. 23. 00:21
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

egy utolsó nyominger vagy :D

take it easy, az eleje úgyis arról szól, hogy szét isszátok, bulizzátok, haverkodjátok az egészet. A kérdés, hogy sikerül-e leállni időben... Erről szól az egész.

2011. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hidd el másoknak is vannak ilyen félelmeik, pl nekem, aki eddig nem nagyon ivott... kedves előző. :) amúgy hova jelentkeztél, kérdező?

majd lesz valahogy, szerintem élvezzük addig a szabad nyarunkat. ;)

2011. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges félni, egy év múlva te is ezt fogod majd gondolni, ha hasonló kérdést látsz kiírva :)

Félsz, hogy nem lesznek barátaid: igazából tanulni mész oda. Úgyis lesznek, akikkel jóban leszel, az meg, hogy hányan, és hogy mennyire lesztek jóban, rajtad múlik főleg. A többiek sem fogják ismerni egymást, tiszta lappal indul mindenki. Amúgy sem olyan ez, mint egy középiskolai osztály, sokkal több az ember, némiképp kevésbé összezárva.

Félsz a sok tanulástól: nem kell. Elvileg azért vagy ott, mert ez az, ami érdekel. Normális értelmi képességekkel rendelkező ember meg tudja tanulni, hiszen nyilván nem most indítják először ezt a szakot, ebből adódóan egészen biztos vagyok benne, hogy előtted már sokan képesek voltak ott diplomát szerezni.

Félsz a vizsgaidőszaktól: attól nem félni kell, azt túl kell élni :) Félni tök felesleges tőle, kb. annyi értelme van, mintha attól félnél, hogy a kedvenc filmed közben reklám lesz. Sz*r, sz*r, de ki kell bírni, akkor is lesz, ha nem félsz tőle.

2011. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi! hát remélem így lesz :/...

amugy SE-TSK

2011. júl. 23. 01:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugiii, tényleg kár ezen stresszelni :)

Inkább gyűjtsd a leendő csoporttársakat, pl. felvi fórumon meg hasonló helyeken, akkor máris nem lesz mindenki ismeretlen a számodra :)

2011. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés , jó ötlet :)
2011. júl. 23. 01:08
 8/9 anonim ***** válasza:
azelőtt én is paráztam kicsit az elköltözéstől, kolesztól meg mindentől, de az első hét után már olyan volt, mintha mindig is egyetemista lettem volna. hamar bele lehet rázódni.
2011. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már nyomi! Tök jó lesz az egyetemen. Inkább örülj, hogy felvettek.

Mitől félsz? Asszed többi talán Einstein? Ugyan már ök is olyanok mint te. Ne legyél már betojva.

2011. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!