Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kérni a Bursa...

Hogyan lehet kérni a Bursa kiegészítését az egyetemtől?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha megkapom a Bursa-t, akkor lehet kérni, hogy az egyetem megtoldja még ugyanannyival. Vagyis gondolom, hogy nem automatikusan működik ez. Valaki esetleg tudná, hogy hol és hogyan lehet ezt kérvényezni (BME)?
2011. jan. 9. 16:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a felsőoktatási intézmény nem köteles megtoldani az összeget.Ha akar ad, ha nem nem, ebből kifolyólag nem kell utána érdeklődni, mert automatikusan eldöntik, hogy mennyit adnak(nem feltétlenül ugyanannyival egészítik ki). De ez nem biztos.
2011. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanannyit kötelesek adni, nem kell kérni, többetadhatnak a jogszabály szerint, de olvasd el a kérelmet és az erre vonatkozó jogszabályokat, kérlek.

Btw példát még nem nagyon láttam, hogy többet adtak volna, nem állnak olyan jól sajnos. :(

2011. jan. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!