Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem értem el a ponthatárt, ennyi?

Nem értem el a ponthatárt, ennyi?

Figyelt kérdés

384 pontom lett, 390 volt a minimum.

akkor ezt max jövőre újra?


semmilyen esetben nem tudok így bekerülni?


2011. júl. 21. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pótfelvételivel,viszont ilyenkor csak költségtérítéses képzésre és maximum 1-re jelentkezhetsz.
2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Max. pótfelvételin.

Sajnálom. :S

2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi azért. egyébként nem tudom hány pontot számolt a felvi nekem, ezt a pontszámot még az egyetem honlapján láttam kiírva (384) lehetséges, hogy más pontot kaptam. ?..
2011. júl. 21. 22:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Pótfelvételit meg lehet próbálni augusztusban, de azok költségtérítésesek lesznek.


Ha indul esetleg a szak keresztféléven, lehet nem kell 1 évet várnod, hanem csak felet.


De ha most érettségiztél, és fiatal vagy, akkor ne keseredj el, el lehet tölteni ezt az 1 évet hasznosan is (OKJ képzés, nyelviskola, jogosítvány, au-pair külföldön... )

2011. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, jogsi folyamatban van, nyelvvizsga még csak tervezve. de sajna semmiféle családi támogatást nem kapok, és elvárják, hogy dolgozzak, ígyis horror volt az életem, az egyetem tartotta bennem egyedül a lelket (ide nem lesz amúgy pótfelvételi) ... most nem tudom mit csináljak.
2011. júl. 21. 22:22
 6/13 A kérdező kommentje:
mi az az au-pair?
2011. júl. 21. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia. Ne keseredj el, én azt javaslom, hogy menj el valami OKJ-re, addig is kapsz diákot és egyéb juttatásokat és próbáld meg jövőre :)

Én idén sehová nem jelentkeztem, mert tudtam ,hogy orvosi tuti nem jutok meg (későn lett kitalálva) ezért csináltam angol emeltet a nyelvvizsga miatt, meg ilyenek, már beiratkoztam OKJ-re és most néztem, hogy PTE-KTK-n az összes szakon benn lennék, mert mindegyikre van annyi pontom... egy kis tüske azért van bennem, de 1 év múlva ilyenkor reményeim szerint már felvételt nyertem a PTE-ÁOK-ra :)

2011. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

au-pair = olyan fiatal, aki egy meghatározott időre (pl. 1 évre) nyelvtanulási céllal egy külföldi családhoz megy, a családnál lakik, ahol a gyerekekre vigyáz, házimunkában besegít, stb.

Lányok előnyben vannak... Bár én fiúként voltam au-pair több mint 1 évig Németországban.

2011. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó, tudnál ajánlani kapcsolódási pontokat? mármint hol keressem az ilyet, ha érdekel?
2011. júl. 21. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:

22:26-os!

Akkor azt jelenti, hogy te először fogsz bioszból és kémiából érettségizni?? és ha igen mikor őszre tervezed vmelyiket? csak puszta kíváncsiságból kérdezem sajna én is Pécsre szerettem volna menni de nem sikerült most szóval majd jövőre :( bár ezen nem lepődtem meg csak egy emelt miatt volt pluszpontom a nyelvvizsgát meg most tervezem.

2011. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!