Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi ez? Még nem hallottam...

Mi ez? Még nem hallottam erről, és egyszerűen nem értem a poént.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 26. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

ez az ún. "elektronikus napló", amit be akarnak szépen-lassan vezetni az általános- és középiskolákban.

persze még nincs mindenhol, sőt.

egyébként azért nem szeretik a diákok, mert így a szülő bármikor megnézheti, ellenőrizheti, milyen jegyeket szerzett. nem lehet eldugni az ellenőrzőkönyvet egy rejtett sarokba, mert ide bármikor be tudnak jelentkezni és körülnézni.

2011. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyasmi, mint a neptun?
2011. szept. 26. 10:59
 3/3 twinky válasza:
Olyasmi, csak a Neptunba (vagy a nagyszeru ETR-be) a szulo nem tud belenezni. Csak az a kerdes, hogy az olyan szulo, aki nem ert az internethez vagy nincs lehetosege hozzaferni (mert mindkettore akad meg pelda), az hogyan oldja meg ezek utan is, hogy a gyereke eredmenyeirol hiteles informaciot szerezzen.
2011. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!