Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők! Idegesek vagytok...

Felvételizők! Idegesek vagytok a ponthatárok miatt, hogy bejuttok-e?

Figyelt kérdés
Én teljesen nyugodt vagyok. Igaz én 4 éve felvételiztem és kerültem be.
2011. júl. 21. 12:21
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
nagyon izgulok :S jelöltem költséges szakot is, mert én már tényleg biztosra szeretnék menni, oda jelenleg 92 ponttal van több, mint tavaly és azelőtt.. remélem most nem dobnak rajta egy 100-ast :S
2011. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100 pontot nem hiszem, hogy dobnának rajta:) Nekem az utolsó helyen olyan szak van, ahol 142 ponttal kellett kevesebb pont tavaly, mint ami nekem van:D Csak az a baj, hogy én nagyon az első helyet szeretném, az meg necces... De sikerülni fog, érzem. Majd akik ide írtatok, este írjátok már meg, hogy felvettek-e, jó?:)
2011. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Ok, én majd megirom.:)
2011. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyon gyomoridegem van. Annyira szeretném az első helyet... 2 ponttal van több a tavalyi ponthatárnál, de azzal nyugtatom magam, hogy ennél többre nemigen lettem volna képes. Remélem, meglesz a munkám gyümölcse.

Ha pedig 2. heléy, az se gázos, csak már annyira beleéltem magam az 1. helybe, és annyit szenvedtem hogy összeszedjem ezt a pontot, hogy nehezen viselném, ha nem siekrülne.

2011. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

13:39: Megértem a helyzeted, én is hasonló szituban vagyok, öt ponttal van több, mint a tavalyi ponthatár, pedig volt, hogy már bőgtem, mert egyszerűen nem fogtam fel az anyagot, de bizakodó vagyok.


Szurkolok neked, bízz benne te is, hogy meglesz, remélem, hogy sikerül:)

2011. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
13.42: Nálam is ugyanez a helyzet. 5 pont... Egyik pillanatban bizakodom, aztán meg tök reménytelennek érzem a helyzetet. Jó lenne már tudni... Egyébként csak 1 sms jön majd, vagy annyi, ahány helyet megjelöltünk? Én azt nézem meg előbb, csak aztán a pontokat...
2011. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

utolsó két válaszolónak:

én is szorítok nektek is !! reménykedjünk :)

bár a ti helyzetetek 1 fokkal jobb, de azért rezeg a léc mindannyiunknál... :\

én már valamelyest nyugodt lennék ha annyi pontom lenne, ill. annyival több mint nektek.


Amúgy az sms később jön, mint a ponthatárok, szóval sztem először neten nézd meg:)

És én azt ovlastam, hogy először az jön, hogy hova vettek fel, melyik szakra.

Aztán ha pl az 5. helyre vettek fel, akkor az előző 4 helyről is jön később az sms, hogy nem sikerült. Tehát a listádon addig küldik az smst, amíg el nem érik azt a helyet, ahova felvettek. De legelőször az jön hogy hova, és utána jön a többi(ha van) elutasító.

Ezt vhol a felvi.hu-n magyarázták, remélem jól mondom :)

De asszem már ezen az oldalon is olvastam.


"Jó" szurkolást és idegeskedést :))


(én amúgy szívesen mennék a PONT ott parti-ra, de mivel nagyon necces a helyzet ezért kihagyom, nem szeretnék több száz vidám ember között bőgni ha nem sikerül :S

2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ. Én is nagyon szorítok nektek! ;)

Én ugyanezért nem megyek a pont ott partira... xD

2011. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Egyébként hova jelentkeztél/jelentkeztetek? :) (előző)
2011. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Én nem izgulok, az első kettő helytől 25 ponttal vagyok lemaradva, a harmadiktól pedig 14 ponttal, a tavalyihoz képest, szóval abszolút esélytelen. :D
2011. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!