Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők! Idegesek vagytok...

Felvételizők! Idegesek vagytok a ponthatárok miatt, hogy bejuttok-e?

Figyelt kérdés
Én teljesen nyugodt vagyok. Igaz én 4 éve felvételiztem és kerültem be.
2011. júl. 21. 12:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Kicsit ideges vagyok.Elvileg, ha nem változnak a pontok, akkor bent vagyok.

Inkább attól félek, hogy valamilyen papirt nem küldtem be, és emiatt nem vesznek fel.

Kérdezhetek valamit? ha változik a pontszám, akkor átlagban mennyivel szokott növekedni?

2011. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Változó.Az én szakomon tavaly 4 pontot emelkedett,tavaly előtt 50-et.

Sok sikert mindenkinek!

2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Jesszus.Azért reménykedjünk, hogy 50-nel semmi nem fog emelkedni.:))
2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Én iszonyat ideges vagyok napok óta. Már a létező összes információt összeszedtem (hányan jelentkeztek tavaly, hányat vettek fel belőle, hányan írták első helyre, ezt összehasonlítottam az ideivel, stb.:D), csak hogy levonjak valami következtetést:D A családom is kivan már, bár ők inkább miattam idegesek, a ponthatár miatt kevésbé... Csak lenne már este!:)
2011. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
én nem voltam ideges EDDIG. De már körülöttem mindenki annyira izgul már napok óta telefonálgat az összes rokon, ismerős hogy hívjatok ám ha megvan az eredmény már teljesen kikészülök xD
2011. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%
És arról hallottatok, hogy aki megadta a telefonszámát, az sms-ben megkapja, hogy felvették-e?Nem tudom pontosan, hogy ez hogy van, de igy hallottam.
2011. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a felvi.hu-n is le van írva 200x, hogy sms-t küldenek.
2011. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Mindenki megkapja sms-ben,úgy emlékszem nekünk kellett megadni számot.

Kedves idén felvételizők,mostmár úgyis mindegy,nincs értelme izgulni,rakjatok be egy klassz filmet,olvassatok,menjetek kirándulni(felénk szép borús idő van:)

a pontokat felejtsétek el,én majd egy órával azután néztem meg,hogy nyilvánosak lettek.

Sok sikert!

2011. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Ja. Ismerős... 4 ponttal kevesebb mint tavaly..hat reménykedek...
2011. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

12:50

Én megpróbáltam filmet nézni, de nem ment, nem bírok ülni a s.ggemen:D Az esti futásomat is direkt úgy akarom időzíteni, hogy mire hazajövök, már meglegyenek a ponthatárok, de már előre látom, hogy nem fogom bírni, és hamarabb fogok menni, csak hogy nyolcra itthon legyek:DD

2011. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!