Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az általános iskolában egy...

Az általános iskolában egy tanárnak hogy eshet ha egy tanóráján egyik gyereket bőgni látja?

Figyelt kérdés
Csak azért vígasztalja meg mert nem akarja hogy a bőgésével zavarja az óráját, vagy mert tényleg azt akarja hogy jó legyen neki, ne bántsa lelkileg semmi?
2011. júl. 20. 23:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha jobban meggondolom rossz témába tettem a kérdést véletlenül.
2011. júl. 20. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:

A testvérem tanítónő és amikor meséli, hogy szegény xy sírt és alig tudta megvigasztalni, neki is könnyes lesz a szeme. :) :)

De már olyan is volt, hogy felsőst vigasztalt.

2011. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos, szerintem ha nem egy teljesen idegbeteg, szemétláda emberről beszélünk, akkor igyekszik diákjának segíteni, kivéve abban a bizonyos íratlan szabályban. Ez nem más, mint ami minden suliban előfordul: Ha egy gyerek rosszalkodik, csúfolódik, szemétkedik, akkor azt nem fogja szívlelni. És ha egy ilyen gyereket lát sírni, azt általában csak lecsitítja. Remélem segítettem, ha beszélgetni akarsz, írj újra teljesen nyugodtan!
2011. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!