Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért romlott az utóbbi pár...

Miért romlott az utóbbi pár hétben az átlagom? Miért változott meg a gondolkodásom?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja történt az egész. Nem tudom hogy sok köze van-e hozzá, de leírom hogy eléggé beteg voltam másfél hónapja. egy gusztustalan vírus támadt meg ami teljesen kikészítette a gyomromat, beleimet, 2 héten keresztül ágyba feküdtem. Na de mielött ez megtörtént, kezdtem "megszeretni" a tanulást. Nem szó szerint, de ha volt egy doga akkor elötte lelkiismeret furdalásom volt hogyha nem készültem vagy esetleg nem írtam puskát akkor eléggé rosszul éreztem magamat, nem tudtam aludni mert folyton az járt a fejemben hogy mivan ha szarul fog sikerülni, mivan ha megbukok...?! Egyszóval volt bennem annyi hgyha készülni nem is volt kedvem legalább írtam puskát :D

na de most... amióta kigyógyultam abból a vírusból, mintha kicseréltek volna. vagyis a gondolkodásom majdnem ugyanolyan hisz még mindig bennem van mondjuk egy doga elött hogy mivan, ha... de nincs bennem annyi fáradtásg hogy elővegyem a könyvet és tanuljak/írjak egy kis puskát. Ennyire ellustultam volna? Pedig semmi fizikai változást nem észlelek magamon. Igaz most harmadikos vagyok, előrehozott érettségim lesz, kicsit stresszelek miatta, de azért azt nem viszem túlzásba. szerintetek? mi történhetett? hátha egy "külső szemlélő" jobban "átlátja" a helyzetemet. :S Köszönöm előre is

17/L


2009. ápr. 1. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megszoktad, hogy egész nap ágyban fekszel és nem kell tanulnod. Vissza kell rázódni, ez van sajna:(
2009. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!