Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet jogosít...

Hány éves kortól lehet jogosítványt szerezni autóra? Mennyibe kerül és mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

16 és fél évesen el lehet kezdeni az elméleti részét /kresz-t/ valamint a rutinpályás oktatást. Mire a rutin-vizsgádat teszed, addigra 17-nek kell lenned. Ezután még a városi vezetés van, és abból ugye a vizsga.

100 e Ft alatt már nem igazán van, ingyenes hirdetőújságokban találsz ajánlatokat rá.

Az ideje pedig cirka 6-7-8 hónap.

2009. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

A 6-7-8 hónap egy kicsit túlzás. Intenzív tanfolyamon 2 hónap alatt végig lehet csinálni, ha nincs egy bukásod sem.

Szóval a nyáriszünet fele rámegy de meg lehet csinálni.

2009. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
nekem 6 hét alatt megvolt..ja és ugy hogy 2 szer buktam is kreszböl.mondtam az oktatonak hogy nagyon gyorsan bekell fejeznem bizonyos okok miatt..beis fejeztem..süritve volt midnen.ja és nem fizettem többet mint ami a normàl.
2009. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem fizetsz többet mint a normál az tény, mert nem veszel több órát. De attól is függ, hogy milyen gyakran tudsz menni az oktatódhoz, mennyire elfoglalt, mennyire vannak nála sokan. Átlag az tényleg fél év. vidéki vagyok és a sulimban 15 oktató is van, de így is....

De sulifüggő is , oktatófüggő is...meg h ki mennyire ér rá.

Ha te iskolába jársz, valszeg más iskolások is délutánonként mennének....

2009. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!