Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi "továbbítva...

E-felvételi "továbbítva feldolgozásra"? Sürgős!

Figyelt kérdés

Már Pénteken elküldtem az okj bizonyítványom scannelt változatát az e-felvin, azt írták 2-3 munkanap a feldolgozási idő ( július 2-3. is munkanap) és a dokumentum státusza még mindig " továbbítva feldolgozásra".

Kicsit izgulok, mert holnap van a határidő... Mit csináljak? Vagy egyszerűen csak túl sok a feldolgozásra váró adat?!


2011. júl. 6. 22:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne stresszeljetek már! A ponthatárok kihirdetéséig kell feldolgozniuk (júli 21-ig) És igen, lesz olyan ember, akinek még júli 21-én délután sem lesz feldolgozva, de a végére mindekiét befejezik. Hallotatok már valaha olyanról, h vkit azért nem vettek fel, mert a felvinek nem volt ideje feldogozni a dokumentumait? Tudom, h most tökre be vagytok pörögve az egész felvételi dolog miatt, de higgadjatok le, ti mindent megtettetek már az ügy érdekében. Azzal meg, h hívogatjátok őket, SEMMIT nem értek el csak rohadtul felidegesítitek őket amikor így is annyi dolguk van.
2011. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nektek van már valami?

Amúgy ez hogy van, valakinek majd 21-én délután 6-kor még nem lesz feldolgozva, majd egy óra múlva már ok lesz, aztán a fennmaradó 1 órában majd lefut a program és a fogalmamsincshányszázhelyre megállapítja a ponthatárt 1 óra alatt?

Nem túl biztató...

2011. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nekem időközben már feldolgozták, tegnap... Örültem neki:)

Szerintem júli. 21. elött pár nappal biztosan mindenkiét feldolgozzák… Azért a ponthatárok pontos megállapítása biztos nem 1 óra :P Valószínűleg már 20-án megvannak az eredmények, legalábbis SZERINTEM! :)

„Hallotatok már valaha olyanról, h vkit azért nem vettek fel, mert a felvinek nem volt ideje feldogozni a dokumentumait?”

Nem, nem hallottunk, ilyenről szó sem volt. Azon „izgultam”, hogy hátha a felvi szerint olvashatatlanul lett scannelve vagy valami ilyesmi. Ilyenről pedig már hallottam.

Ha visszaolvasol akkor pedig látod, hogy én is inkább lebeszéltem vkit a telefonálásról…

2011. júl. 12. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!