Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi "továbbítva...

E-felvételi "továbbítva feldolgozásra"? Sürgős!

Figyelt kérdés

Már Pénteken elküldtem az okj bizonyítványom scannelt változatát az e-felvin, azt írták 2-3 munkanap a feldolgozási idő ( július 2-3. is munkanap) és a dokumentum státusza még mindig " továbbítva feldolgozásra".

Kicsit izgulok, mert holnap van a határidő... Mit csináljak? Vagy egyszerűen csak túl sok a feldolgozásra váró adat?!


2011. júl. 6. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne aggódj, te megtetted a dolog rád eső részét, nekem az érettségimet nem dolgozták még fel... nagyon sok a beérkező adat...
2011. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete van ugyanez az érettségi tanúsítványokkal, szóval ne izgulj. Én még senkitől nem hallottam, hogy mindene fel lenne dolgozva.
2011. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

huh.. Hát ez "megnyugtató" :P

Nekem az érettségi és a többi "szerencsére" tavaly elött fel lett dolgozva, úgyhogy azokkal nincs gond.

Mosmár csak bízok az okj plussz pontjainak erejében és az egyetemek pontjainak a gyengeségében:D

2011. júl. 6. 22:19
 4/13 anonim válasza:
Nekem már feldolgoztak mindent.. tiéd is biztos meg lesz, nyugi :)
2011. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó! Te mikor küldted el?
2011. júl. 6. 22:32
 6/13 anonim válasza:
hát kb olyan másfél hete..
2011. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hé, nem telefonálunk rájuk holnap, csak úgy? :)

Tudom, hogy mit fognak mondani, de legalább a telefonosok dolgozzanak már. :D

2011. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hogy mégjobban belassítsuk a munkát?:D

Én akkor fogok biztosan telefonálni, ha 8-án írják hogy nem felelt meg, nem sikerült bejegyezni :(

2011. júl. 6. 23:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ugyanazok vannak a telefonnál, mint akik ellenőrzik a dokumentumokat? Hm, végül is lehet, hogy igazad van, így meg is van a megoldás, hogy miért nem haladnak...:D
2011. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gondolom nem ugyanaz a telefonos és az ügyintéző...

De ha a telefonosnak szólok h nézzen rá az amúgyis elmaradt ügyintézőre akkor ezzel lassítom a munkát:D

2011. júl. 7. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!