Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri most költségtérítéses...

Megéri most költségtérítéses szakra menni? Mi a fejesek új izéje, hogy a költségtérítésesekkel akarnak megfizetni mindent? Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Felmerült, és egyébként teljesen jogos. Ha első diplomád lesz, akkor menj államira, ha többedik, akkor meg ki kell számolni, megéri-e a befektetést.
2011. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem speciel nem jogos, nekem ez el fogja lehetetleníteni a jövőmet (nem azért vagyok költséges, mert államira nem jutottam be), de nem ez volt a kérdés. Szerintem menj költségtérítésesre nyugodtan. Nem valószínű, hogy visszamenőleg vezetik be ezeket a változásokat, és ha mégis, akkor újra felvételizhetsz, bejuthatsz államira, és az elvégzett tárgyaid ugyanúgy meglesznek. Előrébb jutsz így, mintha ezért vársz egy évet. (Feltéve, hogy vannak még állami féléveid.)
2011. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért második, de akkor te miért vagy költséges? Nem tudom elképzelni.
2011. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert el akarok végezni egy másik szakot is, amit sose tudnék kifizetni, ezért az elsőn átmentem költségesre önként. Egyébként a másodikkal sem az volt a baj, hogy nem jutottam be, csak később jutott eszembe hogy azt is akarom. Azóta már be is jutottam és csinálom is, az elsőt meg most fejezem be.
2011. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem és köszi :)
2011. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!