Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EGYETEMISTÁK KÉRLEK SEGÍTSETEK...

EGYETEMISTÁK KÉRLEK SEGÍTSETEK! Milyen lehetőségeim vannak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szakot szeretnék váltani intézményen belül. Ehhez egy kérelmet kell beadnom,amit a későbbiekben bírálnak el. Sajnos csak 27 kreditem gyűlt össze,és ugye 30 a lélektani határ. Mennyi az esélye annak,hogy átvesznek a másik szakra és mennyi idő alatt dől el a dolog? Államilag támogatott képzésen voltam eddig,és most is arra szeretnék menni. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 4. 22:17
 1/3 anonim válasza:
71%
Annyi az esélyed, mint lufiárusnak a nyílzáporban
2011. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyi. Az átvételhez a minimumnak eleve meg kell lenni, sok helyen meg még azon kívül is megadnak ilyeneket, hogy milyen csoda jó átlag kell stb. de még akkor sem biztos, hogy finanszírozott helyet kapsz.
2011. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ELTE TTK-n vagyok és nálunk legalábbis 3-4 ismerősömet átvették. Egy ismerősömet már úgy átvették, hogy még vizsgázik, szóval azt se tudta hány tantárgya lesz meg de már átvették. Bioszról kémiára. Egy másikat is hasonlóan előbb átvették környezettanról bioszra.

De csak a TTK-ról tudok nyilatkozni.

2011. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!