Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dokumentumpótlás intézése...

Dokumentumpótlás intézése postai úton? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A dokumentumok benyújtásának határideje július 7. Én csak most szereztem minden szükséges dokumentumot (nyelvvizsga stb) és holnap fénymásoltatom le majd ugyanekkor adom fel a postán; ebben az esetben is a postára adás idejét nézik, vagy a címre való beérkezést? Attól félek hogy kifutok a határidőből ha esetleg a beérkezést néznék, de én a feladás dátumának figyelembe vételét tekintem logikusnak..
2011. júl. 4. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

feladás dátumát nézik :D

de miért nem e-felvételire töltöd fel? szerintem egyszerűbb.

2011. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, megnyugodtam (: amúgy azért, mert nem tudom beszkennelni, meg holnap úgyis útba esik a posta, aztán feladom ott :D
2011. júl. 4. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig a beérkezés időpontját nézik, minden iraton. Amikor beérkezik, átveszik attól a naptól számítják az érkeztetést.

Szóval add fel elsőbbségivel (kicsi ráfizetés) de akkor szerdára beérkezik.

2011. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen elsőbbségivel akartam feladni, csak a magam megnyugtatására kérdeztem, szóval remélem beér időben..
2011. júl. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!