Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételinél a dokumentumpót...

E-felvételinél a dokumentumpótlás ilyen egyszerű?

Figyelt kérdés

Én csak annyit csináltam, hogy beszkenneltem az érettségit és feltöltöttem. Ki van írva, hogy feldolgozás alatt.


Ennyi?

Nem kell semmit hitelesíteni, aláírni, azonosítószámot küldeni, semmit?

Ha minden oké így, akkor megnyugodtam:)


Ja és az gáz, hogy lassan 3 hete nincs feldolgozva az érettségim? :S


2011. júl. 5. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nekem sincs feldolgozva, kicsit engem is zavar így a vége felé, de állítólag nincs más teendő. :)
2011. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor jó:)
2011. júl. 5. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnapelőtt hívtam a felviseket, és azt mondták, hogy ha az van kiírva, hogy továbbítva feldolgozásra vagy feldolgozás alatt, akkor nem kell aggódni. Nem érkezési sorrendben dolgozzák fel, és pár nap helyett pár hetet is igénybe vehet. Ha meg már feldolgozták, akkor az ki lesz írva. Ha szkennelsz, akkor nem kell ráírni az azonosítót meg az elérhetőségeket.

Nekem ma, pont 2 hét után dolgozták fel az érettségimet.

2011. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szuper:) nekem még mindig nem, de akkor megnyugszom.:)
2011. júl. 6. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is 12napba telt :D
2011. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!