Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n feltüntetik...

A felvi.hu-n feltüntetik valamikor, hogy mennyi az összpontszámom a feltöltött dokumentumok alapján?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy július eleje körül... de te is ki tudod számolni a felvis kalkulátorral
2011. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a pótlási határidő után, amikor lezárták az egész "rendszert", akkor kiugrik, hogy melyik szakra hány pontod lett, de ez csak homályos emlék :)
2011. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a második válaszoló leírta. :)
2011. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is pont ezen gondolkoztam a napokban. pedig idén már másodszor jelentkeztem, de nem emlékszem, azelőtt hogy is volt. volt valami olyan gomb, hogy pontjaim, de most nem találom sehol. valószínűleg csak később lesz használható.
2011. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!