Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen mikor tesznek át...

Egyetemen mikor tesznek át költségtérítésesre állami finanszírozású helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé félek, mert az előző félévben volt 40 kreditem abból sikerült 30, most pedig 42t vettem fel és csak 15öt sikerült teljesítenem. Csak egy félév vagy a 2 félévet együtt nézik, hogy teljesítettem-e a felvettek legalább felét? előre is nagyon köszönöm a válaszokat:):S


2011. jún. 28. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenhol máshogy megy. Nálunk a mintaterv felét kell 1 ÉV alatt teljesíteni (cirka 30 kredit), de ha nem sikerül, esélyed van átkerülni költségtérítésesre. Egyes helyeken azok közül, akiknek nem sikerült például 15%-ot tesznek át (gondolom azokat, akik a legrosszabb 15%-ban vannak, nem ecc-pecc kimehetsz alapon).

De tényleg egyeteme válogatja, sőt, szerintem karonként is más lehet. Nem nagyon vagyok benne a témában, mert eddig még nem volt rá szükségem, de az alapokat leírtam kb.

2011. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ.. sztes vagyok, azon belül is btks..
2011. jún. 28. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, ahogy az első leírta. :) NYME-s vagyok.
2011. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12:43

Én is, szóval nem csoda.

2011. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!