Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 240 ponttal van...

Szerintetek 240 ponttal van esélyem SZTE TTIK matek szakon?

Figyelt kérdés
Esetleg ha van olyan aki oda akar menni,akkor neked mennyi pontod van?
2011. jún. 27. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem oda megyek, de megnéztem felvin, a tavalyi ponthatár 211 volt. Szóval esély van bejutni :)
2011. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy tavaly is, idén is várható lesz a ponthatárok emelkedése. Viszont attól is függ, hogy a többi jelentkező hány ponttal rendelkezik. Ha tavaly 211 volt, akkor szerintem nem lesz akkor a növekedés, hogy ne vennének fel :)

Ahova én mennék, jogra,ott 423 volt tavaly a ponthatár, én most elértem 360-at, szóval csak a csodában bízhatok, de neked szerintem sima ügy lesz ;)

Sok sikert!

2011. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16:29.....423-ról 360-ra akarod hogy lecsökkenjen? esélytelen
2011. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bejutni még talán, de bent is maradnod esélytelen... (én is matek szakos vagyok)
2011. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Am végül mégse 240 pontom lesz, hanem 292. Az csak a legrosszabb eset volt, de szerencsére jobban sikerült a kémia a vártnál. Am meg utolsó válaszoló, miért gondolod, h (ha egyáltalán sikerül bejutnom), nem fogok bent maradni?
2011. jún. 28. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
19:43, Tisztában vagyok vele.. de a reményt sose szabad feladni ;D
2011. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!