Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociológia szakra /fősuli/...

Szociológia szakra /fősuli/ könnyű bejutni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Bejutni elég nehéz, bár ahogy nézzük, mert nagyjából bármilyen tantárgyakat beduplázhatsz (kivéve kémia, fizika, biosz, föci), de a ponthatár elég magas. Idén pl az ELTE TáTK-n 417 volt mert annyian jelentkeznek... csak tudnám miért. én idén kezdtem és szerintem eszedbe ne jusson megjelölni. semmire se viszed vele, bár ruhabolti kisegítőnek még mindig mehetsz.

társadalompolitika, statisztika, pszichológia is van egy kicsi... unalmas és egyértelmű dolgok, az ember tudhatja ha olvas újságot. inkább keress valami olyat aminek van értelme, én is rögtön újrafelvételizek ahogy tehetem és hagyom ezt az egészet.

2011. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!