Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lesz elérhető az,...

Mikortól lesz elérhető az, hogy az egyes érettségi tantárgyak milyen átlagúak lettek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ezt szeretném én is tudni. bár nem tudom, egyáltalán az előző éveké fent van valahol? én még nemnagyon hallottam ilyenről, de nekem is szembe jutott hogy jó lenne tudni:)
2011. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Januárban volt az utolsó frissítés, ami az utolsó érettségi időszakot nézve kb. 2 hónapra rá lett elkészítve. Lehet tippelgetni, hátha nyár végére, őszre lesz újabb.

2011. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Á, bíztam benne, hogy ponthatár-megállapítás előtt felteszik azért. :(

Nem figyeltem, hogy januárban volt frissítve.


Köszi a válaszokat!

2011. jún. 23. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen valószínű, hogy ha vége az érettséginek, akkor először megpróbálnak levegőt venni, esetleg szabadságra menni, ugyanis akik az érettségit szervezik a kormányhivatalokban meg az OH-ban, azok februártól júniusig a belüket is kidolgozzák, egy ilyen prezentáció összeállítása meg igazán nem sürgős feladat.
2011. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A frászt.

Július eleje szokott lenni, de kb júli 10-ére a részletes is fent lesz. Eddig így ment.

2011. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jaj de jó!

Köszi! :)

2011. jún. 24. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, július eleje/közepe. Mert én pl még csak holnap szóbelizem... Amíg nem érettségizett le mindenki teljesen, addig mégis hogy lehetne ilyet megcsinálni? Sehogy...
2011. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, a belüket is kidolgozzák, hát ez jó vicc. Szerintem az egyik legjobb dolog ilyen helyen dolgozni, nem is tudom, mi lehet benne olyan megterhelő.
2011. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán próbáld ki. Honnan van róla fogalmad a feltételezéseiden kívül? Vagy többnek érzed magad tőle, ha lebecsülöd mások munkáját?
2011. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!