Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam, mi tévő legyek?

Megbuktam, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

most buktam meg először 11-ben 6-ból, mert nem vettem komolyan a kis érettségit így lehúzta az átlagom.


van esélyem átmenni? szerintem nincs és ezt nem tudom meg magyarázni itthon.

És akkor jöttek a hülye mondatok, hogy így mi lesz belőlem mehetek wc pucolónak!! DE könyörgöm ez nem azt jelenti hogy ha megbukok már ott a helyem csak nem vagyok még érett a nagy érettségihez.


normális válaszokat köszi


2011. jún. 23. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
tanulj
2011. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
6 tantárgyból buktál meg és engednek pótvizsgázni?? :O
2011. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj át másik iskolába, indulj tiszta lappal.

Én is megbuktam egyszer 6 tantárgyból, de aztán összeszedtem magam és erős egyetemre járok. :)

Mindenki követhet el hibát!

2011. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban is volt egy gyerek aki 6 bol bukott es a nyaron mindenböl atment...

Ezt onnan tudom hogy az evnyiton az igazgato bemondta a nevet es hozzatette h ,,vannak akik nyaron szeretnek tanulni..":DD

2011. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

semmi sem lehetetlen az életben, tanuld meg! Emberek utaznak az űrbe, óceánokat úsznak át te meg 6 vizsgára azt mondod hogy lehetetlen. Minden esetre próbáld meg, lesz ami lesz. vagy ha volt, akkor hogy sikerült? :)

(nekem 10 vizsgám van ezen a héten, mert magán tanuló vagyok, elhiheted tudom mit érzel)

2012. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!