Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik érettségitek már, ziok...

Akik érettségitek már, ziok megcsinálták előtte a régebbi érettségi feladatlapokat?

Figyelt kérdés
magyar,töri,biosz,angol
2011. jún. 19. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Anno a matekhoz elővettem a régebbieket, de a többinél nem. Ott csak megnéztem, hogy kb. hogy néz ki, mire számítsak, mármint hogy milyen típusú feladatok szoktak lenni. De annak nem sok értelmét láttam, hogy pl. magyarból vagy töriből megcsináljak egy csomó feladatot, amikor nyilván tök mást fognak kérdezni.

Az angolra meg inkább nyelvvizsgafeladatokat csináltam, de azt igazából csak lapozgattam, tekintve hogy előtte osztályozóvizsgát kellett tennem (11.-ben érettségiztem angolból), és azt sem találtam nagyon nehéznek.

2011. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyikből sem csináltam meg magam feladatsorokat. Angolból órán megcsináltunk párat, hallgatás stb... bioszból a dogákban mindig érettésgis feladat volt, de itthon nem csináltam meg, csak a feladattípusokat néztem meg
2011. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah előző vagyok. Matekből a tanárnővel megcsináltuk az összeset, és írtunk is belőle tz-ket
2011. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nemnagyon
2011. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!